Eğitim ve Sağlık Sektöründe 5 Taksit

Sağlam Kart Gerçek İhtiyaçlarınızda da Yanınızda!

Eğitim ve Sağlık harcamalarınızı vade farksız 5 taksit Sağlam Kart’tan.

Sağlam Kart Klasik, Gold ve Platinum ile sağlık sektöründe yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit* yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu sağlık ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

Sağlam Kartınız ile eğitim, kitap ve kırtasiye sektörlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit** yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu eğitim ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

* Sağlık harcamalarına 5 taksit özelliğinden faydalanmak istemiyorsanız IPTAL SGLK5 yazıp 2848’e SMS göndererek bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu özelliği tekrar aktif hale getirmek için ONAY SGLK5 yazıp 2848’e SMS gönderebilirsiniz.
** Eğitim harcamalarına 5 taksit özelliğinden faydalanmak istemiyorsanız IPTAL EGTM5 yazıp 2848’e SMS göndererek bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu özelliği tekrar aktif hale getirmek için ONAY EGTM5 yazıp 2848’e SMS gönderebilirsiniz.

2848’e SMS gönderirken sorun yaşıyorsanız, operatör firmanız ile iletişime geçerek interaktif SMS servisini açtırmanız gerekmektedir.

2848’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir.