Taksit

 • Sağlam Kart ile 100 TL ve üzeri harcamalarınızı 2 ile 12 taksit arasında kar paylı olarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Kartınızı taksite ayarladıktan sonra taksitlendirmeye uygun harcamalarınız*, harcamanız sonrasında kar paylı olarak taksitlenecektir. Harcamanıza yansıyacak kar payı oranını ve tutarını aşağıdaki hesaplama aracı ile hesap edebilirsiniz.
 • Taksit sayınızı Kuveyt Türk Mobil Şubeİnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden veya sms ile belirleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.
 • SMS ile taksit sayınızı belirlemek ya da değiştirmek için tüm operatörlerden: Taksit (boşluk) Kart Numaranızın Son 4 Rakamı (boşluk) İstediğiniz Taksit Sayısı'nı 2848'e sms gönderebilirsiniz.**
  Örnek: "Taksit 1234 6" >> 2848.
  Sms sonrası size taksit sayınızın değiştiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.


  *Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik ve Bankacılık uygulamamız gereği;
  - Bilgisayar donanım, yazılım ve hizmet alımlarında ve THY ile yurtiçi bilet alımlarında ödeme esnasında belirtilen seçenekler dahilinde en fazla 6; elektrik ekipman ve elektronik eşya alımında en fazla 4 taksit yapılabilir

  - Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemeleri ve hediye kart, hediye çeki gibi somut bir mal ya da hizmeti içermeyen harcamalar, altın, gümüş, döviz, vergi, sigorta, sağlık, fatura ödemeleri, üyelik harcamaları, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık kar paylı olarak taksitlendirilemez.
  Offline temassız/temaslı olarak yapılmış olan işlemler taksitlendirilememektedir.
  Taksit kısıtlaması olmayan diğer sektörlerde en fazla 12 taksit yapılabilir.

  **2848’e SMS gönderirken sorun yaşıyorsanız, operatör firmanız ile iletişime geçerek interaktif SMS servisini açtırmanız gerekmektedir. 2848’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Kar paysız taksit kampanyaları ve diğer Sağlam Kart kampanyaları için tıklayınız.

Kart Taksit Hesaplama

(Vergiler hariç)
TL
TL